Typ nabídky

Minimální mzda

Marketingový specialista – Opava

referenční číslo: 1622771148 | aktuálnost: 25.06.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na prodej zboží do domácností a elektroniku, hledáme vhodné kandidáty na pozici Marketingový specialista – Opava.

Náplň práce:

  • Aktivní spolupráce při tvorbě komplexní marketingové strategie pro B2C a B2B segment
  • Zajištění a distribuce marketingových materiálů a veškeré propagace
  • Komunikace a spolupráce s dalšími odděleními (Management, IT…)
  • Vyhodnocování efektivity marketingových činností a kampaní
  • Sledování a získávání informací o trhu, konkurenci, tržním prostředí a potřebách zákazníků
  • Koordinace činností v rámci marketingového mixu
  • Podílení se na organizaci eventů

Požadavky:

  • Vášeň pro marketing + SŠ/VŠ vzdělání nebo praxe v oboru
  • Vynikající komunikační dovednosti písemnou i ústní formou, schopnost spolupracovat s ostatními členy týmu