Typ nabídky

Minimální mzda

Marketing v technickém směru (35-45.000 KČ)

referenční číslo: 38910 | aktuálnost: 20.04.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste kreativní, samostatní a pozitivně naladění? Máte zkušenosti z oblasti marketingu? Rádi komunikujete s lidmi a bez problému se domluvíte anglicky? Chcete pracovat pro silného partnera, který má co nabídnout?

Ano? Pak neváhejte a zašlete svůj životopis!

Nadnárodní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: MARKETING V TECHNICKÉM SMĚRU (35-45.000 KČ)

Náplň práce

  • Tvorba firemních dokumentů a textů
  • Marketingové komunikace
  • Průzkumy trhu v oblasti energetiky
  • Marketingová spolupráce se zahraničním

Požadujeme

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Znalost AJ slovem i písmem
  • Praxi s B2B marketingem
  • Znalost MS Office
  • Komunikační schopnosti

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Sickdays
  • Příspěvek na stravování
  • Telefon a notebook
  • Firemní akce
  • MultiSport karta

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Marketing, reklama, public relations