Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer stavebních projektů

referenční číslo: 40600 | aktuálnost: 03.01.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Nadnárodní biotechnologická společnost hledá zkušeného profesionála, který bude mít na starost koordinaci stavebních projektů v areálu závodu.
Vedení stavebních projektů v závodu Zodpovědnost za plnění plánů a cílů, dodržení nákladů a kvalitativních požadavků Řízení projektového týmu a externích kolegů, koordinace aktivit Kontrola projektové dokumentace Komunikace napříč firmou, s úřady i dalšími partnery

Požadujeme

Vzdělání technického zaměření (ideálně pozemní stavby) Praxe na obdobné pozici u větších projektů min. 3 roky Znalost technických norem a standardů včetně legislativních požadavků Komunikativní znalost angličtiny Samostatnost, proaktivita, dobré rozhodovací a komunikační dovednosti

Nabízíme

Zajímavé finanční ohodnocení  Příspěvek na penzijní a životní pojištění  Příspěvek na dopravu (případně využití svozového autobusu) 5 týdnů dovolené  3 sick days  Firemní vzdělávání  Fyzioterapii a možnost využití firemní tělocvičny  Příspěvek na Multisport kartu  Vynikající kantýnu Smlouvu na dobu neurčitou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura