Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer reklamačního oddělení Praha-východ

referenční číslo: 38199 | aktuálnost: 27.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Pohybujete se v oblasti reklamačního řízení? Chcete si vybudovat vlastní reklamační tým včetně nového nastavení reklamačních procesů? Máte zkušenosti s reklamacemi z technicky zaměřené společnosti nebo výrobní firmy? Nedělá Vám problémy komunikace v anglickém jazyce?

Pak hledáme právě Vás!

Úspěšná a rostoucí výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

MANAŽER REKLAMAČNÍHO ODDĚLENÍ Praha-východ

Náplň práce

  • Vybudování reklamačního oddělení
  • Nastavení reklamačních procesů a jejich efektivní řízení
  • Zpracovávání požadavků reklamací
  • Správa fondu náhradních dílů v rámci jejich nákupu
  • Dohled na čerpáním rozpočtu
  • Zodpovědnost za práci servisních techniků

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici v technicky zaměřené společnosti
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Bonusový systém
  • Příspěvek na sport
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Kafeterii
  • Termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Praha-východ

Mzda: 50 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair, Automobilový průmysl