Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer provozu v gastronomii | Vysoké Mýto

referenční číslo: 110-11-399664 | aktuálnost: 14.06.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Baví Vás vedení lidí v týmu? Máte zkušenosti jako F&B manažer? Baví Vás obor gastro a chcete v něm neustále růst a přinášet nové nápady?

Tak to máme něco pro Vás! Hledáme vedoucího provozního týmu v gastronomii do moderní mezinárodní společnosti.

Co bude náplní Vaší práce?

- Vezmete si pod křídla 4 střediska a celý tým lidí
- Práce na ranní směnu ve všední dny
- Proklientský přístup, pravidelná komunikace s klientem
- Zodpovědnost za finanční a provozní výsledky přiděleného provozu
- Reportování

Požadujeme

Rádi Vás pozveme k osobnímu pohovoru, pokud máte:

- Předchozí praxi na obdobné pozici
- Zkušenost se závodním stravováním výhodou
- Praxe na pozici F&B manažera
- Znalost MS Office
- Schopnost vést tým lidí

Nabízíme Vám perspektivní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí a možnost vzdělávání a růstu.

Nabízíme

- Kvartální finanční odměny za výsledky a odpracované roky ve společnosti
- Služební vozidlo
- Služební telefon
- Placené volno na narozeninový den
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Stravování za pár kaček
- Školící programy
- 5 týdnů dovolené
- Možnost kariérního růstu a další.

- NÁSTUP možný ihned!

Místo pracoviště: Okres Pardubice, Vysoké Mýto,

Region: Pardubický kraj, Česká republika

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita