Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer péče o zákazníky - automotive

referenční číslo: 36604 | aktuálnost: 10.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Vyznáte se v segmentu automotive? Máte zkušenosti z obchodní pozice a nemáte problém se dorozumět v anglickém jazyce?
Pak je pozice MANAŽER PÉČE O ZÁKAZNÍKY pro stabilní perspektivní společnost to pravé pro Vás!

Náplň práce

  • Péče o klíčové zákazníky
  • Práce na přidělených projektech (včetně technické specifikace)
  • Rozvíjení obchodních vztahů
  • Tvorba obchodních strategií a plánů
  • Spolupráce s ostatními úseky v rámci společnosti
  • Analýza trhu a konkurence

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • Víceletou praxi s obchodní činností
  • Znalost procesů v automotive (ideálně přímou zkušenost s projekty)
  • Zkušenost s jednáním s klíčovými zákazníky
  • Středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Řidičský průkaz sk. B. – ochotu cestovat v rámci Evropy
  • Reprezentativní vystupování, vyjednávací schopnosti, analytické myšlení

Nabízíme

  • Zajímavé a motivující finanční ohodnocení
  • Prestižní pozici v zaběhlé společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Flexipasy
  • Možnost spolupracovat se špičkami v oboru
  • Příspěvek na stravování a penzijní pojištění
  • Firemní akce, školení, rozvoj vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Zlínsko + cesty za zákazníky (ČR i cizina)

Mzda: 50 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup