Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer kvality s angličtinou (75 - 90.000 KČ)

referenční číslo: 44554 | aktuálnost: 20.07.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s řízením kvality? Jste zkušený leader a chcete rozvíjet oddělení kvality? Máte k tomu ještě komunikativní znalost angličtiny? Skvělé! Chceme vidět váš životopis v českém a anglickém jazyce.

Staňte se součástí silné nadnárodní společnosti jako:

MANAŽER KVALITY S ANGLIČTINOU (75 - 90.000 KČ)

Náplň práce

  • vedení týmu kvalitářů
  • úprava norem a zavádění nových norem
  • spolupráce na implementaci nového systému
  • koordinace a účast na auditech
  • řízení projektů po stránce kvality
  • reporting vedení společnosti

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání, ideálně technického směru
  • zkušenost na pozici v řízení kvality z výrobní společnosti
  • zkušenost jak s dodavatelskou tak zákaznickou kvalitou
  • praxi ve vedení týmu
  • komunikativní znalost angličtiny
  • proaktivitu, odolnost vůči stresu
  • vůdčí osobnost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy a prémie
  • příspěvek na stravu, pojištění i dopravu
  • telefon a notebook
  • jazykové vzdělávání
  • firemní akce
  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • moderní pracovní prostředí
  • lokalitu: okres Hodonín

Mzda: 75 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti