Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer kvality - dřevovýroba (60 - 80.000 KČ)

referenční číslo: 38819 | aktuálnost: 06.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenost s řízením kvality ve výrobní společnosti? Domluvíte se bez problému anglicky se zákazníky? Láká Vás prostředí rodinného, ale přitom středně velkého a prestižního podniku?

Zašlete mi svůj životopis a získejte šanci zúčastnit se výběrového řízení na pozici:

MANAŽER KVALITY - DŘEVOVÝROBA (60 - 80.000 KČ)

Náplň práce

  • řízení oddělení kvality a jeho rozvoj
  • zajištění dokumentace kvality
  • vedení týmu kontrolorů
  • analýza vzniklých neshod a jejich řešení
  • přípravy plánů rozvoje kvality
  • reporting vedení společnosti

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici
  • znalost práce s MS Excel
  • ochotu zaučit se do procesů kvality společnosti
  • schopnost proaktivně a efektivně řešit problémy
  • smysl pro detail

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy a prémie
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na sport a kulturu
  • zázemí silné rodinné společnosti
  • neformální a hlavně přátelskou atmosféru
  • lokalitu: Uherčice

Mzda: 60 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti