Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer/ka projektu zahraniční výstavby s NJ

referenční číslo: 1622751590 | aktuálnost: 25.06.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, jednoho z největších dodavatelů výstavby mikrovlnných spojů, základových stanic i liniových staveb na telekomunikačním trhu, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Manažer/ka projektu zahraniční výstavby pro projekty v Německu.

Hledáme technického člověka, který bude schopen vést projekty samostatně a řídit tým techniků.

Vaše náplň práce:

  • Plánování montážních prací dle projektové dokumentace, schváleného harmonogramu a kalkulovaných nákladů
  • Řízení činnosti techniků a subdodavatelů (cca 3 až 5 dvoučlenných týmů)
  • Komunikace s německými zákazníky a dodavateli
  • Občasné výjezdy na stavby a za zákazníky do Německa (1x/2-3 měsíce, případně dle potřeby)

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Předchozí zkušenosti na obdobné pozici v oblasti telekomunikační výstavby velkou výhodou
  • Technické myšlení a schopnost si osvojit technická a procesní specifika v oblasti telekomunikační výstavby a slaboproudu (výstavby, výkresová dokumentace)
  • Německý jazyk na dobré komunikativní úrovni (e-mailová, telefonická a občasná i osobní komunikace se zákazníky)
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office, interní systémy)
  • Schopnost si stanovit priority, velmi dobré organizační schopnosti při vedení projektů
  • Samostatnost, ale i schopnost práce v týmu
  • Preciznost, zodpovědnost a nasazení plnit nastavené cíle
  • Selský rozum a schopnost si poradit při nastalých situací

Nabízíme:

  • Práci v rostoucí společnosti v perspektivním oboru
  • Možnost se podílet na zajímavých projektech a spolupracovat s největšími společnostmi na německém telekomunikačním trhu
  • Přátelský tým kolegů, kteří Vám pomohou růst
  • Vzdělávání podporované společností (řádné zaškolení, odborné školení a jazykové kurzy)
  • Možnost práce na HPP/IČO (dle Vašich preferencí)
  • Notebook, mobil i k soukromým účelům
  • Ovocné pondělí a vynikající káva
  • 25 dní dovolené, 2 dny zdravotního volna
  • Flexibilní pracovní doba – důležitá je perfektně odvedená práce a dosažené výsledky
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Moderní kanceláře: Praha 9 – Horní Počernice (možnost parkování přímo u kanceláře), občasné výjezdy do Německa

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Německý

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Energetika, Reality, Telekomunikace

Profese: project manager

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova