Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer/ka péče o zákazníky

referenční číslo: 1605844703 | aktuálnost: 30.01.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Ahoj, jmenuji se Honza Šimík, jsem CEO společnosti BlindShell a potřebuji Tvou pomoc 😊

Naše firma vyrábí mobilní telefony pro nevidomé. Už jsme jich prodali skoro 30.000ks do 77 zemí po celém světě. Naši zákazníci o nich mluví moc hezky, například „Děkuji za Vaší skvělou starost o lidi s vadou zraku.“ Nebo „I just think it is fantastic to have a phone that can do so much with a keyboard and buttons.“

A my s nimi bohužel nestíháme komunikovat tak, jak by si zasloužili.

Pomůžeš nám s tím?

Práce to bude hezká, byť občas trochu náročná, protože naši zákazníci jsou většinou starší lidé. Ale odměnou Ti bude dobrý pocit, že děláš práci, která má opravdový smysl.

Tak neváhej a napiš nám 😊

Koho hledáme:

  • Člověka, který rád komunikuje s lidmi.
  • Člověka s otevřenou myslí, pozitivním přístupem a smyslem pro humor
  • Člověka, pro kterého je pomáhat přirozená činnost
  • Člověka, který bude mít angličtinu v malíku minimálně na komunikativní úrovni

Co bude tvoje náplň práce:

  • Budeš s láskou pečovat o naše stávající i budoucí zákazníky.
  • Trpělivě vyřizovat veškerou písemnou i telefonickou komunikaci se zákazníky v českém a anglickém jazyce.
  • Budeš vizitkou naší firmy pro koncové zákazníky po celém světě.

O našem týmu:

  • Jsme taková rozšířená rodina, o naše členy se dobře staráme, budeme se dobře starat i o Tebe
  • Osobní spokojenost každého kolegy je důležitější než výše zisku firmy
  • Fluktuace v naší firmě je nulová. Za 8 let od náš nikdo neodešel 😊 naopak jsme v posledních letech hodně vyrostli a rozšiřujeme tým.
  • Naši zákazníci nás mají opravdu rádi a my je

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup, Telekomunikace, Ostatní

Profese: vedoucí/manažer prodejny, pracovník call centra, manažer prodejního týmu

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce