Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer dodavatelského řetězce s AJ - výrobní spol.

referenční číslo: 41832 | aktuálnost: 09.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti z vedoucí logistické pozice ve výrobní společnosti a jste silný komunikátor? Hledáme kandidáta, který bude zabezpečovat a plánovat kompletní proces v plánování logistiky, který je nezbytný pro hladký průběh a řízení toků podniku.
Vedení týmu v oblasti plánování, nákupu a logistiky napříč výrobním procesem Identifikovat procesy a nastavovat optimální tok dodavatelského řetězce Zajištění nepřetržitého zásobování výroby a dodávek zákazníkům Péče a optimalizace dodavatelských kontaktů Spolupráce s obchodním a vývojovým týmem

Požadujeme

Zkušenosti z mezinárodního prostředí automobilové výroby Znalost SAP nutností (moduly SD, MM, LOG) AJ na aktivní úrovni Praxe v řízení dodavatelského řetězce  Zkušenosti s řízením týmu, silné manažerské schopnosti na globální úrovní, výborná schopnost plánovat a rozhodovat se

Nabízíme

13. mzda stabilní, dlouhodobé zaměstnání v mezinárodní společnosti flexibilní pracovní doba příspěvek na stravování (stravenky nebo dotované stravování) a mnoho dalšího
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 70 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Doprava, logistika