Typ nabídky

Minimální mzda

Manager Kvality-oblast Pharma

referenční číslo: 44661 | aktuálnost: 21.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenost s řízením kvality ve výrobní společnosti v oblasti chemie, potravinářství či farmacie? Je pro Vás vedení kolektivu denním chlebem? Nedělá Vám problém komunikace, asertivita, motivace podřízených, reporty nadřízeným a komunikace v anglickém jazyce? Právě hledám Managera kvality a čekám na Váš životopis!
vedení oddělení kvality - 32 podřízených pracovníků komunikace v anglickém jazyce - nadřízený je anglicky mluvící vytváření a správa rozpočtu oddělení kvality odpovědnost za koordinaci laboratorních systémů jakosti-OOS, odchylky, hodnocení rizik validace předpisů výroby, zajištění interních auditů práce v programu SAP

Požadujeme

vysokoškolské vzdělání v oboru: chemie, farmacie nebo příbuzného oboru zkušenosti s řízením pracovních týmů a plánováním zdrojů znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni-nadřízený je z Nizozemska znalost nástrojů kvality

Nabízíme

5 týdnů dovolené služební automobil i k soukromým účelům stravenky 118 Kč pracovní smlouvu již od začátku na dobu neurčitou Cafeterie penzijní a životní pojištění příspěvek na dopravu příspěvek za doporučení nového zaměstnance zázemí silného a stabilního lídra na trhu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Pardubický kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha, Výroba, průmysl, Management, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie