Typ nabídky

Minimální mzda

Machr na svařování 30. – 37.000kč + 100.000kč bonus

referenční číslo: 40050 | aktuálnost: 01.03.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Disponuješ zkouškou z MIG svařování? Chtěl bys začít pracovat v mezinárodní firmě se stabilním zázemí? Tak neváhejte a napište mi!

Náplň práce

  • Orientace v technické dokumentaci
  • Svářečské práce
  • Zodpovědnost, pečlivost
  • Příprava a kompletace dílů na svařování
  • Práce na směny

Požadujeme

  • Vyučení nebo maturita ve strojním oboru
  • Svářečská zkouška CO2
  • Tupý a koutový svar –ČSN EN ISO 9606-1 v metodě 141
  • Ohřev ZP 311–5 1.1

Nabízíme

  • Plat 30. – 37.000Kč
  • Nástupní bonus
  • Stabilizační příplatek - 5.000Kč/měsíc
  • 25 dní dovolené
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Hrazené stravování
  • Flexipassy
  • Příspěvek na penzijní pojištění/ životní pojištění
  • Firemní akce
  • Firemní školka
  • Výuka cizích jazyků a odborné školení
  • Možnost ubytování
  • Místo výkonu práce Plzeň

Mzda: 30 000 - 37 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba