Typ nabídky

Minimální mzda

Machr elektromontér-1 směna a benefity

referenční číslo: 39341 | aktuálnost: 31.01.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jsi už borec s praxí nebo šikula absolvent, co se neztratí v technické dokumentaci a elektroschémata pro něj nejsou egyptské hieroglyfy?
Výborně, pokud ještě disponuješ dobrou fyzičkou, dokážeš použít nářadí a jedna směna je ,,lážo/plážo" pak mi zašli svůj životopis a můžeš se stát elektromechanikem v našich řadách!

Náplň práce

  • Budeš dávat dohromady elektromechanické celky
  • Samo sebou přesně podle schémat a technické dokumentace, nepotřebujeme aby to jiskřilo, ale fungovalo
  • Bude na tobě kontrola funkčnosti - pokud to nepojede, potřebujem, abys to opravil, sešteloval a nahodil
  • Budeš dávat do pucu i mechanické části
  • Povedeš k tomu nezáživnou, ale potřebnou dokumentaci
  • A věříme, že budeš tak dobrý machr, že se za svoji práci stydět nebudeš, ale budeme tě chválit i sousedům

Požadujeme

  • SOU nebo SŠ - nejlíp elektrotechnické
  • Praxe předem vítaná - ale co neumíš, to naučíme
  • Potřebuješ se vyznat v technické dokumentaci a elektroschématech
  • Musíš k nám dojít s vyhláškou 50/1978 sb. §5 min.
  • Musíš umět na PC trošku víc, než pustit onlinehru
  • Chceme šikovné a silné ruce, bystrý mozek a frajera do party
  • Oceníme chuť se zlepšovat a učit nové postupy

Nabízíme

  • Pro začátek nástup 30 000 Kč - nebude to na dlouho
  • Zkrátíme ti pracovní dobu o půlhoďku
  • Dostaneš pololetně odměnu
  • Nemine tě 13.plat
  • Dotujeme ti dlabanec v naší vývařovně
  • Máš u nás schované 3 sickdays
  • Potřebuješ odpočinou? - Máš na to 25 dní
  • Nemáš kde odpočinout? - Máme chatu na Šumavě
  • Přispějeme ti na penzijko
  • Máme kurzy a školení, co tě zase trochu posunou
  • A kde budeš makat? - V Plzni

Mzda: 30 000 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika