Typ nabídky

Minimální mzda

Lovec systémových možností - od 38 000 KČ + benefity

referenční číslo: 38706 | aktuálnost: 05.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš vzdělání v oblasti IT, tvojí doménou je přehled a jsi fascinován nekonečnem možných realit, které mohou nastat a nemusí právě na základě pozorování, dostupných dat a množství informací, které tečou systémem firmy? Máš dar odhadnou směr postupu, či předejít nesprávnému kroku? Pak neváhej, představ se mi v životopise, jelikož naši IT machři právě hledají kolegu na pozici systémové analýzy.

Náplň práce

  • Primárně budeš zajištovat skvělý chod toku dat systémem celé společnosti
  • Budeš podporou kolegů i v globálním měřítku
  • Budeš pozorovat, analyzovat, odstraňovat nepotřebné a chybné, navrhovat a implementovat zlepšené a možné potřeby
  • Řízení auditových záležitostí ITGC, TISAX
  • Nemine tě administrace Cisco,Active Directory a kámošem ti bude PowerShell
  • Hlavně budeš spolehlivě řešit síťové chyby - vždy loajálně a s notnou dávkou důvtipu

Požadujeme

  • SŠ/VOŠ - nejlépe informační technologie
  • Praxe na podobné pozici ve výrobní společnosti
  • Práce s Active Directory, GP, Powershell
  • Orientace v ISO/OSI, IPV4
  • Znalost switchingu a routing
  • AJ - komunikativní slovem i písmem
  • Organizační, analytické, komunikační schopnosti
  • ŘP - sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

  • Nástupní plat ve výši Vašich zkušeností - začínáme na 38.000 Kč
  • 13. a 14. plat
  • Prémie
  • Flexibilní pracovní doba
  • Vlastní organizace náplně práce
  • Možnost homeoffice
  • Občerstvení na pracovišti
  • 28 dní dovolené
  • Benefitní a Multisport karta
  • Dotovaná strava
  • Letní tábory pro děti a firemní školka
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Notebook a telefon samozřejmostí
  • Místo výkonu: Liberec

Mzda: 38 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby