Typ nabídky

Minimální mzda

Lovec pracovních talentů - zábava za peníze!

referenční číslo: 44559 | aktuálnost: 11.01.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hej TY! TY, co máš kuráž, bystrou mysl, komunikaci kadence kulometu a fakt bys chtěl/a získat práci v personální agentuře! Protože jestli už máš dokonce praxi jako personalista nebo jsi se jím chtěl/a vždycky stát - hledáme právě TEBE! Nečekej! Představ se mi v životopise a staň se naším novým kolegou!

Náplň práce

  • Čeká tě pestrá práce v SUPER týmu
  • Denní komunikace s klienty a uchazeči o zaměstnání
  • Aktivní a kreativní tvorba inzerce, příslušná administrativa
  • Vyhledávání nových pracovních příležitostí
  • Péče o stávající zákazníky a specifikace jejich požadavků
  • Aktivní vyhledávání potencionálních kandidátů, jejich selekce a prezentace
  • Práce v interním systému, reporty
  • Účast na poradách, školeních a hlavně našich firemních akcích

Požadujeme

  • Školu - nejlépe dokončenou
  • Předchozí praxi na podobné pozici s otevřenou náručí vítáme
  • PC - Balíček MS Office, interní systémy
  • AJ/NJ - cizí jazyk se vždycky hodí
  • Vytříbená slovní zásoba
  • Aktivní přístup
  • Milá povaha se smyslem pro humor
  • Ochota pracovat na sobě
  • ŘP - sk. B - aktivní řidič/ občasné schůzky

Nabízíme

  • Nástupní plat od 28.000 Kč
  • Velmi příjemné prémie
  • Kvartální odměny
  • Osobní ohodnocení
  • Motivační soutěže o hodnotné ceny
  • Stravenkový paušál
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost částečného Homeoffice
  • 20 dní dovolené + 5 dní Sick days
  • Občerstvení na pracovišti
  • Sodexo benefitní kartu
  • Čtyřdenní pracovní týden
  • Příspěvky na vzdělávací kurzy
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Kancelář v BRNĚ

Mzda: 28 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Personalistika, HR