Typ nabídky

Minimální mzda

Logistický projektový manažer - až 130tis.

referenční číslo: 43231 | aktuálnost: 03.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do finančně zdravé a stabilní společnosti rozšiřující své řady kvůli novým projektům, hledáme projektového manažera se zkušenostmi z logistických společností. Odměnou Vám bude non-automotive průmysl, nové zkušenosti a nadstandardní mzda.
vedení logistických projektů od příprav až po jejich implementaci optimalizace logistických toků zpracovávání a příprava kalkulací vedení projektové dokumentace hledání míst pro úspory v rámci logistických nákladů aktivní komunikace se zákazníky

Požadujeme

znalost německého nebo anglického jazyka (úroveň minimálně B2 pro vedení zahraničních projektů) předchozí praxe na projektech v logistice – znalost e-commerce výhodou vysokou míru samostatnosti při vedení projektů skvělé organizační schopnosti umění efektivní komunikace, vyjednávání a koordinace

Nabízíme

nadstandardní mzdu – až do 130tis. spolupráce na zbrusu nových projektech školení, vzdělávání 5 týdnů dovolené možnost HO flexibilní pracovní doba příspěvek na stravování perspektivu dlouhodobé spolupráce a příjemný tým lidí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 80 000 - 130 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl