Typ nabídky

Minimální mzda

Lídr výrobního týmu - od 33 000 kč+benefity

referenční číslo: 36417 | aktuálnost: 11.12.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte již zkušenost z výroby a navíc Vám nechybí notná dávka organizačních schopností, dokážete motivovat a být vedoucím článkem týmu, který společnou prací dovede plnit zadané úkoly? Nečiní Vám problém pracovat se svým týmem v nepřetržitém provozu a dokonce se domluvíte anglicky? Pak vůbec neváhejte, zašlete mi svůj životopis a staňte se vedoucím našich operátorů.

Náplň práce

  • Zajištění plynulého průběhu výroby
  • Splnění zakázek v určeném termínu a předepsané kvalitě
  • Dělba a plánování směn, evidence docházky, kontrola plnění pracovních plánů, dodržování BOZP
  • Motivace a podpora týmu
  • Vedení potřebné dokumentace a podávání reportů přímým nadřízeným
  • Přispívá návrhy vedoucí ke zefektivnění výroby, zajišťuje nápravná opatření a implementaci nových pracovních postupů

Požadujeme

  • SOU/SŠ - nejlépe technického směru
  • Prokazatelná praxe z výrobní společnosti - nejlépe automotive
  • Přirozená autorita, organizační, analytické, technické a komunikační schopnosti
  • Práce na PC - Balíček MS Office a interní systém
  • Zkušenosti s vedením kolektivu, schopnosti samostatné práce i týmové spolupráce
  • Ochota dále se učit a zdokonalovat
  • Ochota práce v nepřetržitém provozu (12hod/3 směny)
  • AJ - mírně pokročilá

Nabízíme

  • Nástupní plat od 33 000 Kč
  • Osobní ohodnocení a docházkový bonus
  • Příplatky za nepřetržitý provoz/směnné příplatky
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotovaná strava v místní jídelně
  • Stravenky
  • Benefitní program
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Sleva na firemní produkty
  • Místo výkonu: Pardubice

Mzda: 33 000 - 36 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba