Typ nabídky

Minimální mzda

Learning & development specialist - od 35.000 KČ

referenční číslo: 37645 | aktuálnost: 24.03.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme pohodovou, komunikativní, přátelskou osobu již zkušenou v personální oblasti, která třeba hledá další příležitost k osobnímu rozvoji, změně, či jen možnosti motivovat, učit a směrovat.
Pokud zvedáš ruku a chceš zavolat - Tady jsem! Neváhej ani vteřinu, pošli mi svůj životopis nebo zavolej a probereme tvou pracovní příležitost.

Náplň práce

  • Budeš zastávat klíčový element podpory firemního vzdělávání
  • Tvorba plánů školení a kurzů, včetně jejich vedení
  • Dohled nad firemní rozpočtem pro tuto oblast
  • Aktivní vyhledávání a komunikace s poskytovateli školení
  • Iniciativa k vylepšení zavedených procesů
  • Implementace nových postupů a procesů
  • Spolupráce s kolegy napříč společností a podpora HR teamu
  • Reporty a analýzy

Požadujeme

  • SOU/SŠ - obor nerozhoduje