Typ nabídky

Minimální mzda

Lean Manager / Know-How administrátor

referenční číslo: 39042 | aktuálnost: 06.10.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do menší výrobní společnosti hledáme specialistu, který se chopí kombinované pozice Lean Managera a Know-How administrátora.
Údržba a řešení aktivit v databázi Know-How  Standardizovaná moderace FMEA za účelem tvorby specifických FMEA, kontrolních plánů a tokových diagramů Vyhledávání nových příležitostí s ohledem na nové technologie, výrobní procesy a systémy Poskytování poradenské činnosti, poskytování návrhů na optimalizaci procesů, hledání příčit vzniklých reklamací Spolupráce s procesními inženýry při eliminaci rizik ve výrobním procesu Vedení zlepšovacích návrhů

Požadujeme

Technické vzdělání nebo relevantní praxe Předchozí zkušenost s Lean managementem a zaváděním Lean projektů v automotive prostředí Znalost struktury a užití FMEA Schopnost efektivně komunikovat, motivovat a spolupracovat se všemi úrovněmi organizace Znalost anglického jazyka – min. úroveň B2 Schopnost pracovat systematicky, analytické schopnosti, logické myšlení Znalost práce na PC  Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Pracovní příležitost uplatnit se v menší společnosti  Stabilní, mezinárodní prostředí, rodinný přístup Možnosti vzdělávání a seberealizace Platové ohodnocení dle zkušeností + prémie Pracovní smlouva na dobu neurčitou Příspěvek na stravné 5 týdnů dovolené Příspěvek na dopravu Příspěvek na životní nebo penzijní pojištění Firemní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Administrativa, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita