Státní ústav pro kontrolu léčiv hledá uchazeče na pozici

Laborant/ka Oddělení biologických metod

referenční číslo: 6601a3f785accdf9990f1c23

Náplň práce:

  • Kontrola kvality laboratorních metod a jejich validace v souladu s příručkou kvality laboratoře
  • Provádění náročných laboratorních prací za použití více speciálních přístrojů s různým programovým vybavením včetně pokročilé diagnostiky závad a jejich odstraňování v rozsahu doporučeném výrobcem a zajišťování náležitého stavu metrologického ověření
  • Spolupráce na řešení projektů laboratorní kontroly podle vypracovaného plánu
  • Vedení záznamů o zkouškách a ostatních záznamů podle vnitřních předpisů
  • Zpracovávání záznamů o laboratorní kontrole a propouštění šarží v systému SSL Athena a Oracle
  • Spolupráce na systému jakosti odb. LAB dle normy ISO 17025
  • Úklid čistých prostor virologie
  • Provádění ostatních činností, u nichž je v řízených dokumentech uvedena funkce Laborant
  • Dodržování zásad BOZP a PO
  • Činnosti navíc v rámci zástupů v době nepřítomnosti ostatních zaměstnanců odb. LAB: např. příprava kultivačních půd, médií a roztoků; provoz umývárny a sterilizace; vedení záznamů v SSL Athena

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání s maturitní zkouškou – obor farmacie, chemie, biologie (VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY)
  • Předchozí praxe v laboratoři výhodou
  • Znalost biochemických, mikrobiologických a imunologických metod používaných pro kontrolu léčiv výhodou
  • Uživatelská znalost práce s PC – MS Office
  • Znalost AJ výhodou
  • Znalost Českého a Evropského lékopisu výhodou
  • Znalost aseptické práce výhodou
  • Pečlivost
  • Samostatnost
  • Spolehlivost

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v oblasti léčiv
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené ročně
  • 5 dní indispozičního volna (sick days) ročně
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy

Další důležité informace:

  • Předpokládaný nástup: červenec 2024 nebo dle dohody
  • Jedná se o zástup za MD/RD
  • Pracovní úvazek: 1,0 (40 hodin týdně)
  • Platové podmínky: 9. platová třída
  • Pracoviště: Šrobárova 48, Praha 10

Místo pracoviště: Šrobárova 48, Praha 10, 100 41

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickday

Vhodné pro: Absolventy