Typ nabídky

L2/l3 podpora | správce aplikací - možnost práce z domova

referenční číslo: 11-16-400019 | aktuálnost: 30.11.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Hledáš uplatnění v oblasti IT jako správce aplikací s možností podílet se na zajímavých projektech? Máš zkušenosti s podporou L2? Domluvíš se plynule anglicky? Výborně! Do našeho IT oddělení hledáme nového kolegu/kolegyni!

Co bude náplní tvé práce?
- Zajištění podpory svěřených interních aplikací (Application Tracking System, CRM, DMS, Marketing Automation, MS platform,..)
- Příprava a řízení aplikačních releasů
- Aktivní účast na změnových projektech
- Účast na optimalizaci procesů řízení změn
- Práce s ticketovacím systémem
- Řešení problémů, ITIL výhodou
- Tvorba a správa dokumentace IS
- Zajišťování chodu a správy aplikací (L2 support)
- Analýza, řešení požadavku na úrovni L2
- Součinnost s týmy L1, L3 při řešení incidentů a změnových požadavků
- Komunikace a součinnost s externími dodavateli
- Nasazování nových verzí aplikací na produkční/testovací prostředí
- QA nad výstupem testování aplikací před nasazením do produkčního prostředí jako kontroly výstupu vývojového týmu

Požadujeme

- Dokončené min. středoškolské vzdělání technického směru
- Aktivní znalost angličtiny písemně i ústně B2+
- Proaktivní přistup k řešení problémů
- Praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok

Výhodou, nikoliv podmínkou:
- Zkušenosti s programováním a SQL jazykem
- Zkušenosti s vedením projektů

Nabízíme

- kvartální bonusy
- odpovědná práce s účastí na zahraničních projektech s možností kariérního postupu
- 4 dny placeného volna navíc nad rámec zákonné dovolené
- 2 sick days/rok
- cafeterie ve výši 14 400 Kč/rok
- stravenkový paušál
- multisport karta
- dobře dostupná lokalita – naše kanceláře se nachází přímo v obchodním centru Palladium na Náměstí Republiky

Mzda: 40 000 - 80 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Hlavní město Praha, Praha,

Region: Praha, Česká republika

Obor: Potravinářství a chemie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita