Typ nabídky

Minimální mzda

L2 L3 podpora pro SAP remote

referenční číslo: 39975 | aktuálnost: 23.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Do našeho pohodového týmu vývojářů hledáme parťáka, co zvládne datové modelování SAP BW a domluví se anglicky. Jestli hledáš fajn kolegy a chceš změnu, zašli nám CV v AJ a budeme se těšit!

Náplň práce

  • Podpora v oblasti BI
  • Vývoj a testování nových datových toků a provádění změn ve stávajících
  • Spolupráce na dalších IT projektech v rámci firmy
  • Řízení a kontrola měsíčních přehledů
  • Správa stávající dokumentace a tvorba nové

Požadujeme

  • Ideálně VŠ vzdělání v IT oboru
  • Praxe v oblasti SAP BW minimálně 2 roky
  • Znalost nástrojů HANA, Query Designer, Analysis MS Excel, Business Object
  • Angličtina na komunikativní úrovni slovem i písmem
  • Aktivní řidič

Nabízíme

  • Přátelský tým
  • 13. mzda
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost práce z domova
  • Každodenní využití jazyků
  • Školení a vzdělávání
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na cestování
  • Místo výkonu práce Třebíč/Brno

Region: Česká republika

Obor: IT - prodej a služby, IT - vývoj aplikací a systémů, IT - správa systémů a služby