Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kvalitář ve strojírenství (35 - 40.000 Kč)

referenční číslo: 43029 | aktuálnost: 25.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Neunikne Vám žádný nedostatek, orientace ve výkresové dokumentaci vám nedělá problém a umíte pracovat s měřidly? Pak hledáme právě vás!
Úspěšná výrobní společnost hledá posilu týmu na pozici:

KVALITÁŘ VE STROJÍRENSTVÍ (35 - 40.000 Kč)

Náplň práce

  • Kontrola vyrobeného kusu v různých fázích výroby
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Zpracování administrativy
  • Spolupráce s dalšími pracovníky ve výrobě

Požadujeme

  • SŠ vzdělání - technický obor
  • Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Nutná orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost práce s měřidly
  • Spolehlivost, smysl pro detail, flexibilita

Nabízíme

  • Zázemí moderní prostředí
  • 28 dní dovolené
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na pojištění
  • Jazykové kurzy
  • Zvýhodněný tarif
  • Bonusy a prémie
  • Místo výkonu práce Plzeň

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti