Typ nabídky

Minimální mzda

Kvalitář s AJ (40-50.000 Kč)

referenční číslo: 43087 | aktuálnost: 08.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti z oblasti kvality ve výrobní společnosti? Umíte anglicky a chcete se stát součástí úspěšné firmy? Výborně! Pošlete mi Váš životopis!

Nadnárodní společnost hledá kolegu do týmu na pozici:
KVALITÁŘ S AJ (40-50.000 Kč)

Náplň práce

  • Zajištění kvality výrobků a služeb v souladu s interními a externími standardy
  • Proaktivní zlepšování procesů výroby a poskytovaných služeb
  • Návrh a implementace opatření k odstraňování zjištěných nedostatků a problémů
  • Účast na kvalitativních auditech a následná vypracování zpráv a doporučení
  • Spolupráce s výrobním oddělením a dalšími interními týmy k dosažení cílů v oblasti kvality

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxi v oblasti řízení kvality
  • Schopnost analyzovat data a předkládat návrhy na zlepšení
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Znalost metod nástrojů kvality
  • Vynikající komunikační schopnosti a schopnost pracovat v týmu

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Jazykové kurzy
  • Roční bonusy
  • Kafeterie
  • Lokalitu: Okres Karviná

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti