Typ nabídky

Minimální mzda

Kvalitář do výroby na směny (30-35.000 Kč)

referenční číslo: 41719 | aktuálnost: 05.04.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Láká Vás zajímavá práce v oddělení kvality? Jste zodpovědný? Máte technické myšlení a umíte pracovat s výkresy? Máme pro Vás práci v kvalitě, kde si můžete slušně vydělat. Tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!!!

Náplň práce

  • zajištění kvality ve výrobě
  • pravidelná měření dle plánu kontrol a zadávání dat do PC
  • řešení výpadků výroby
  • lokace a stahování neshodných kusů z výroby
  • uvolňování a zapisování finálních výrobků

Požadujeme

  • vzdělání technického směru výhodou
  • zkušenosti z výrobní společnosti vítány
  • znalost čtení technické dokumentace
  • schopnost práce s měřícími přístroji
  • znalost programů MS Office
  • ochotu pracovat na směny

Nabízíme

  • práci v moderní a čisté společnosti
  • příplatky za směny
  • příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • profesní růst
  • nástup možný ihned
  • lokalitu: Ústí nad Labem

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti