Typ nabídky

Minimální mzda

Kuchař/ka - Comfort hotel Prague City East***

referenční číslo: 20230706 | aktuálnost: 24.12.2023

Comfort Hotel Prague City East

Chcete být součástí úspěšné stabilní společnosti? Comfort hotel Prague City East***, který je součástí největší české hotelové společnosti CPI Hotels, hledá vhodné kandidáty na pozici: Kuchař /Kuchařka

Náplň práce:

- podílení se na chodu hotelové kuchyně
- příprava hotelových snídaní, obědů a večeří
- zajištění cateringu na konferenčních akcích

Požadujeme:

- spolehlivost a týmového ducha
- zkušenost v gastro provozu na obdobné pozici velkou výhodou
- vyučení v oboru

Nabízíme:

- zajímavé platební podmínky
- práce v příjemném pracovním prostředí nově zrekonstruovaného hotelu v americkém stylu
- práce v přátelském kolektivu
- zázemí stabilní české společnosti CPI Hotels, a.s.
- systém zaměstnaneckých benefitů (možnost dodatečné dovolené, karta Multisport, jazykové kurzy, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, příspěvek zaměstnavatele na kulturní akce, cestování po hotelech v rámci společnosti po ČR i zahraničí)
- výborná dopravní dostupnost - MHD - metro, bus, tram, vlak

Místo pracoviště: Bečvářova 2081/14, Praha 10, 100 00

Region: Praha

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: kuchař

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Kafetérie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení