Typ nabídky

Minimální mzda

Koordinátor projektů osvětlení

referenční číslo: 22178 | aktuálnost: 24.06.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste technicky orientovaný a zajímají Vás nejnovější trendy v rámci vývoje automobilů? Zajímá Vás také osvětlení vozidel a chcete se podílet na vývoji nejnovějších trendů v oblasti vnějšího osvětlení? Přidejte se k nám s buďte koordinátorem projektu zabývajícího se vývojem vnějšího osvětlení pro světové značky automobilů!

Mezinárodní, prosperující automobilová společnost hledá kolegu na pozici:

KOORDINÁTOR PROJEKTŮ OSVĚTLENÍ (45 - 65.000 Kč)

Náplň práce

  • Koordinace týmu vnějšího osvětlení
  • Nastavování a konfigurace správného fungování světel
  • Testování funkčnosti světelných systémů
  • Občasné služební cesty do zahraničí
  • Komunikace s dodavateli v anglickém jazyce

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnické/IT zaměření
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Zkušenosti s vnějším osvětlením vozů - vítány
  • Znalosti sběrnic CAN/LAN, Ethernet - vítány
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
  • Komunikativnost a schopnost koordinace více činností

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolených
  • Možnost občasných home office
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Práci v moderním prostředí
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Místo výkonu: Mladá Boleslav

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika