Typ nabídky

Minimální mzda

Koordinátor elektro projektu (40-45.000 Kč)

referenční číslo: 32460 | aktuálnost: 22.05.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš elektro vzdělání a schopnost řídit tým? Komunikace a hledání nejlepšího řešení je to pravé pro tebe? Jsi technicky zdatný a vyznáš se v technické dokumentaci? Výborně!

Pošli nám svůj životopis a začni pracovat na pozici:

KOORDINÁTOR ELEKTRO PROJEKTU (40-45.000 Kč)

Náplň práce

  • Koordinace zakázky
  • Zodpovědnost za technické řešení projektu
  • Kooperace se zákazníkem a týmem vývoje
  • Technická podpora pro zákazníky

Požadujeme

  • Min. SŠ elektro vzdělání
  • Orientace v programu AutoCAD
  • Technická zdatnost
  • Čtení v technické/ výkresové dokumentaci
  • Zkušenosti s projektovým řízením
  • ŘP sk. B, aktivní řidič
  • Komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Zkrácenou pracovní dobu
  • Prémie a bonusy
  • Dovolená nad rámec zákona
  • Flexibilní začátek / konec pracovní doby
  • Firemní akce
  • Firemní notebook a mobilní telefon
  • Lokalitu: Brno

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství