Typ nabídky

Minimální mzda

Koordinační pracovník

referenční číslo: 1615165038 | aktuálnost: 01.04.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, státní instituci, která se zabývá architekturou, urbanismem, rozvojem, tvorbou a správou města, hledáme vhodného kandidáta na pozici Koordinační pracovník.

Náplň práce:

  • Zajištění administrativní agendy kanceláře
  • Organizace schůzek, podpora jednání, zápis z porad
  • Správa agendy služebních cest
  • Podpora při tvorbě a evidenci materiálů a monitoring plnění úkolů organizace vyplývající z usnesení RHMP a ZHMP
  • Koordinace oběhu dokumentů v rámci i mimo společnost
  • Správa a kontrola rozpočtu
  • Zajišťování dílčích úkolů od vedoucího pracovníka

Požadujeme:

  • Min. středoškolské vzdělání s maturitou, výhodou vysokoškolské/vyšší odborné vzdělání
  • Profesionalitu, diskrétnost, týmovost a velmi dobré organizační schopnosti
  • Předchozí zkušenosti s administrativou vítány
  • Výbornou znalost nástrojů Microsoft office (Word, Excel, Outlook, Powerpoint)
  • Velmi dobrou znalost češtiny slovem i písmem

Výhodou:

  • Znalost prostředí veřejné správy
  • Uplatnění vlastních zkušeností a kreativity k řešení problémů, nespoléhat se na zavedené systémy
  • Pokročilá znalost AJ – hlavně v psané podobě

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Plný pracovní úvazek
  • Platové podmínky dle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, příloha 1, platová třída 10
  • Osobní příplatek
  • Přátelskou atmosféru a spolupráci s vedením
  • 5 týdnů dovolené, 5 placených sick days
  • Možnosti jazykového a odborného vzdělávání formou školení, kurzů a seminářů
  • Služební notebook a mobilní telefon
  • Nástup – duben 2023 nebo dle dohody
  • Místo výkonu práce: Praha 2 – Karlovo náměstí

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Administrativa, Státní, veřejná správa

Profese: administrativní pracovník, asistent/asistentka, office manager, pracovník back office

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce