Typ nabídky

Minimální mzda

Kontrolor svárů - 1 směna (35-40.000 KČ)

referenční číslo: 38507 | aktuálnost: 09.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Je Vám blízká práce v oblasti kontroly kvality? Máte zkušenosti v oblasti těžkého strojírenství a umíte číst ve výkresové dokumentaci?

Mezinárodní výrobní společnost hledá kandidáta na pozici:

KONTROLOR SVÁRŮ - 1 SMĚNA (35-40.000 KČ)

Náplň práce

  • kontrola a dozor ve výrobě
  • rozměrové kontroly svařenců
  • mezioperační a výstupní kontrola
  • čtení výkresové dokumentace
  • evidence o provedené kontrole a výstupní protokoly

Požadujeme

  • ukončené vzdělání SŠ
  • praxi v oboru strojírenství a kontrolní činnosti
  • důslednost a zodpovědnost
  • zkušenosti s vizuální kontrolou kvality svarů
  • znalost čtení výkresové dokumentace

Nabízíme

  • odpovídající platové ohodnocení s množstvím dalších benefitů
  • příspěvek na stravování
  • možnost získat příspěvek na ubytování a cestovné
  • věrnostní odměny
  • profesní růst
  • Místo výkonu práce: Praha 16

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti