Typ nabídky

Minimální mzda

Kontrolor svářenců - 1 směna (35-37.000 Kč)

referenční číslo: 35673 | aktuálnost: 09.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš praxi jako kontrolor v strojírenství? Čteš ve výkresové dokumentaci a správné svařování máš taky v oku? Hledáme právě tebe!

Pošli nám svůj životopis a začni pracovat na pozici:
KONTROLOR SVÁŘENCŮ - 1 SMĚNA (35-37.000 Kč)

Náplň práce

  • Kontrola a dozor ve výrobě
  • Čtení výkresové dokumentace
  • Evidence o provedené kontrole a výstupní protokoly
  • Vizuální kontrola svařenců

Požadujeme

  • Praxi v oboru strojírenství a kontrolní činnosti
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Znalost svařování CO2
  • Důslednost a zodpovědnost

Nabízíme

  • Prémie a odměny
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost získat příspěvek na ubytování a cestovné
  • Věrnostní odměny
  • Profesní růst
  • Místo výkonu práce: 15 minut od Plzně

Mzda: 35 000 - 37 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Řemesla, výroba