Typ nabídky

Minimální mzda

Kontrolor kvality ve výrobě (28-30.000 KČ)

referenční číslo: 43760 | aktuálnost: 13.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte stabilní zaměstnání? Máte zkušenost s kontrolou kvality ve výrobě? Můžete pracovat ve 3směnném režimu? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět!

Stabilní a zavedená společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici:
KONTROLOR KVALITY VE VÝROBĚ (28-30.000 KČ)

Náplň práce

  • Průběžná kontrola a měření kvality výroby
  • Operativní řešení procesních a kvalitativních problémů
  • Dokumentace kvality výroby
  • Řešení problematiky vstupní kvality
  • Navrhování nápravných opatření
  • Práce v programu SAP

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání (technický obor výhodou
  • Praxi na pozici kontrolora ve výrobě min. 1 rok
  • Ochota pracovat ve 3směnném režimu
  • Znalost práce na PC
  • Základní znalost MS OFFICE
  • Základní znalost SAPu

Nabízíme

  • 7ajímavé platové ohodnocení
  • Měsíční bonus
  • 13.plat
  • 25 dní dovolené
  • Plně dotované stravné
  • Příspěvek na dopravu
  • Kafeterie
  • Firemní akce
  • lokalitu: Žatec

Mzda: 28 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Řemesla, výroba