Typ nabídky

Minimální mzda

Kontrolor(ka)/auditor(ka)

referenční číslo: 640f3164f57877842e0eb692 | aktuálnost: 29.06.2023

Statutární město Ostrava – magistrát

Náplň práce

samostatné provádění vysoce náročných kontrol ve specializované oblasti; provádění hodnocení přiměřenosti a účinnosti systému finanční kontroly; provádění dílčích a analytických prací pro výkon interního auditu; koordinace kontrolního týmu; zpracování protokolů a zpráv z provedených kontrol

Požadujeme

dobrá znalost následujících právních předpisů: zákon č. 563/1991 Sb., o účetnictví, zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, zákon č. 128/2000 Sb., o obcích a zákon č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů; aktivní práce s PC; dobrá znalost českého jazyka v ústním i písemném projevu; komunikativnost; samostatnost; odpovědnost; odolnost vůči stresu; týmovost; výhodou je znalost práce v systému GINIS a zkouška zvláštní odborné způsobilosti při finančním hospodaření ÚSC dle zákona č. 312/2002 Sb.

Přihláška do výběrového řízení

Do tohoto výběrového řízení je nezbytné zaslat přihlášku s požadovanými dokumenty. Kompletní informace včetně přihlášky jsou k dispozici zde: https://fajnovepracoviste.cz/kontrolorka-auditorka-9/

Požadované jazykové znalosti

Český

Místo pracoviště: Prokešovo náměstí 1803, Ostrava, 70200

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Státní, veřejná správa

Profese: auditor, kontrolor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní školka, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Kafetérie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Vhodné pro: OZP - s docházením