Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér ve strojírenství (45-55.000 Kč)

referenční číslo: 34632 | aktuálnost: 12.05.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání ve strojírenství? Máte znalosti v oblasti strojní konstrukce? Zajímá vás vývoj nových produktů, chcete se zapojit do návrhů? Domluvíte se anglicky a chcete profesně růst nejen v rámci České republiky?

Tak mi pošlete svůj životopis a staňte se součástí přátelské firmy na pozici:

KONSTRUKTÉR VE STROJÍRENSTVÍ (45-55.000 Kč)

Náplň práce

  • Vývoj nových produktů zejména pro kolejovou dopravu
  • Spolupráce napříč firmou při návrzích konstrukčních řešení
  • Testovat a vyřešit změnové požadavky z výroby prototypů
  • Tvoření dokumentace v Autodesk Inventor
  • Zařizovat potřebné zkoušky a certifikace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • 2 roky praxe v oboru
  • Znalost 3D CAD systému – SolidWorks výhodou
  • Orientace v elektrických a hydraulických pohonech výhodou
  • ŘP sk. B – výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • 13. plat
  • Stravenky
  • Multisport karta
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Možnost nástupu IHNED
  • Místo výkonu práce Praha 8

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Strojírenství