Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér produkt specialista (od 60.000 KČ)

referenční číslo: 39558 | aktuálnost: 15.05.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme nadšence, kterého si rádi zaškolíme. Máte strojírenské vzdělání, baví vás konstrukce a máte angličtinu na komunikativní úrovni? Tak nám pošlete svůj životopis.

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníkem a specifikace projektu
  • Podpora prodejního týmu pro světový trh
  • Posouzení zakázky, návrh konstrukce
  • Vyhodnocování proveditelnosti projektu, nákladů na údržbu
  • Specifikace a návrhy komponent a produktů, zvyšování efektivity a snižování nákladů
  • Zodpovědnost za uvolnění produktu do výroby

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ideálně strojírenské
  • Zájem o 3D modelování
  • Angličtinu na pracovní komunikativní úrovni slovem i písmem
  • MS Office balíček na uživatelské úrovni
  • Týmová a komunikativní osobnost
  • Výhodou je znalost FEM, Product data manageru, Design FMEA

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí v mezinárodní výrobní společnosti
  • Pružnou pracovní dobu a možnost občasné práce z domova
  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravování
  • Odměny za firemní výročí/sňatek/či přírůstek do rodiny
  • Firemní tarif
  • Měsíční příspěvky do programu cafeterie
  • Měsíční bonusy
  • Studijní volno
  • Sportovní benefity včetně Multisport karty
  • Jazykové kurzy na pracovišti
  • Penzijní pojištění
  • Ovoce na pracovišti
  • Bonus za doporučení
  • Místo výkonu práce Brno

Mzda: 60 000 - 67 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství