Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér - práce převážně na homeoffice

referenční číslo: 42323 | aktuálnost: 27.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máš předchozí zkušenost v konstruování? Máš angličtinu na komunikativní úrovni? Hledáš práci, kde máš možnost pracovat převážně z domova? Pokud tě pracovní nabídka zaujala, zašli nám svůj životopis.
práce na nově vzniklých projektech napříč firmou spolupráce s vývojovým oddělením- komunikace s dodavateli v anglickém jazyce podpora při zavádění prototypů do sériové výroby, včetně zapracovávání potřebných změn výběr vhodných materiálů  zpracování návrhů na zlepšení výrobků kontrola vyhotovených výrobků vypracování technických nabídek

Požadujeme

alespoň středoškolské vzdělání s předchozí zkušeností a zaměřením na strojní nebo elektro konstrukci znalost 3D (CREO, Pro/Engineer) znalost ve čtení výkresové dokumentace komunikativní znalost anglického jazyka- denně budete komunikovat se zahraničními kolegy

Nabízíme

vánoční bonus možnost pracovat na homeoffice  příspěvek na jazykové kurzy - 6000 Kč/ rok příspěvek na penzijní připojištění v hodnotě 500 Kč/měsíc příspěvek na dojíždění do zaměstnání dotované stravování ve firemní kantýně (výběr ze dvou polévek a pěti hlavních jídel) - příspěvek v hodnotě 82 Kč Flexi Pass kartu- příspěvek na volnočasové aktivity v hodnotě 5000 Kč/rok 25 dní dovolené 4 sick days lidský přístup ze strany nadřízených a HR
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl