Typ nabídky

Minimální mzda

Kolega/yně do účtárny - od 30.000 kč+benefity

referenční číslo: 41823 | aktuálnost: 18.04.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste milovník čísel, zodpovědnost a pečlivost je Vám vlastní a komunikace v anglickém jazyce není problémem? Máte praxi jako účetní a právě hledáte nové pracovní místo?
Neváhejte a představte se mi v životopise - právě jedno volné místo máme!

Náplň práce

  • Zodpovědnost za správu, vystavovaní a evidenci faktur
  • Komunikace s externími dodavateli a poskytovateli služeb a správa jejich saldokont
  • Práce v interním systému
  • Zpracování statických výkazů za společnost

Požadujeme

  • Min. SŠ - ekonomického směru
  • Praxe na podobné pozici min. 3 roky
  • Orientace v legislativě a účetní problematice, včetně DPH
  • PC - balíček MS Office, interní systémy SAP nebo Docuware
  • AJ - komunikativní úroveň - slovem i písmem
  • Zodpovědný, pečlivý přístup a schopnost samostatné práce

Nabízíme

  • Nástupní plat 30 000 Kč
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky nebo příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na dopravu
  • Osobní ohodnocení a docházkový bonus
  • Odměny 2x ročně
  • Příspěvek na penzijko
  • Pohodový kolektiv
  • Místo výkonu: Valašské Meziříčí

Mzda: 32 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Ekonomika