Typ nabídky

Minimální mzda

Kolega na montážní linku - od 30.000 kč+prémie

referenční číslo: 37622 | aktuálnost: 22.12.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme kolegy montéry, partnery na pokec i práci. Jsi manuálně zručný, dokážeš pracovat podle technické dokumentace a jsi ochotný se dále učit?
Pak pošli životopis a přidej se do naší grupy, hledáme nejenom schopné ruce, ale hlavně fajn parťáka.

Náplň práce

  • Budeš s námi montovat a kompletovat
  • Práce bude přesná a kvalitní
  • Budou ti sloužit i naše stoje - nesmíš se jich bát
  • Svůj vercajk si budeš uklízet a ošetřovat

Požadujeme

  • Min. výuční list
  • Zkušenosti z výroby
  • Manuální zručnost, ochotu učit se, pečlivost
  • Znalost technické dokumentace
  • Schopnost samostatné práce i týmové spolupráce

Nabízíme

  • Nástup 30 000 Kč/pravidelné navyšování
  • Práce na jednu směnu
  • Odměny a prémie
  • 13.plat
  • Osobní ohodnocení a docházkový bonus
  • 3 sickdays
  • 25 dní dovolené
  • Firemní rekreační zařízení
  • Příspěvky na stravu i penzijní připojištění
  • Firemní kurzy a školení
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Místo výkonu - Plzeň

Mzda: 30 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Automobilový průmysl