Typ nabídky

Minimální mzda

Key account manager (mezinárodní fintech společnost)

referenční číslo: 41230 | aktuálnost: 04.01.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Náš klient, úspěšná mezinárodní fintech společnost s českými kořeny, hledá novou posilu do svého obchodního týmu. Současný obchodní tým je dlouhodobě stabilní a tvoří ho 10 obchodníků, kteří telefonicky komunikují se stávajícími B2B klienty. I když komunikace s klienty probíhá telefonicky, nejedná se o žádné call centrum. Hlavním úkolem obchodníků je pečovat o klienty (key account management) a rozšiřovat portfolio produktů/služeb u klientů.
Komunikace se stávajícími klienty (dopravními společnostmi) prostřednictvím telefonu, příp. e-mailu (komunikovat prostřednictvím telefonu budete cca 2 hodiny denně) Péče o stávající klienty (key account management) Rozšiřování portfolia produktů/služeb u klientů (mezi firemní produkty patří např.: palivové karty, pohonné hmoty, mýtné služby, GPS atd.) a tvorbu obchodních nabídek „na míru“ Spolupráce s obchodníky v terénu, podporou obchodu (obchodní tým = agilní tým, společně sdílíte KPIs) Vyhledávání nových klientů a jejich oslovení (jedná se o občasnou záležitost, firma má samostatný tým, který se věnuje výlučně akvizicím)

Požadujeme

Jelikož se jedná o obchodnou pozici, je potřebné, abyste měl/a vynikající komunikační schopnosti a prozákaznický přístup.
Zkušenosti z oblasti prodeje jsou pro nás výhodou, ale dáváme příležitost i juniorním kandidátům, kteří by rádi nastartovali svou kariéru v oblasti obchodu.

Nabízíme

HPP, nástup dle Vašich možností Fixní mzdu dle Vašich zkušeností + bonusy Flexibilní pracovní dobu, home office Možnost zkráceného úvazku (min. 6 hodin denně) 5 týdnu dovolené, 3 sick days Kafeterii (s výběrem benefitů dle Vašich preferencí – stravenky, karta MultiSport, příspěvek na pojištění atd.) Relaxační místnosti, terasu, stojany na kola Firemní restauraci  Občerstvení na pracovišti Kurzy, školení a výuku jazyků Žádný striktní dress code Dog friendly office Moderní kancelář v Praze
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní