Typ nabídky

Minimální mzda

Junior konstruktér - možnost pracovat PART TIME

referenční číslo: 41270 | aktuálnost: 08.01.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Aktuálně hledáme pozici juniorního konstruktéra pro mezinárodní strojírenskou společnost, lídra ve svém oboru. Doplníte tým zkušených konstruktérů, kteří vám rádi předají své zkušenosti. Pokud jste praktik, který se nebojí hledat nová řešení a máte chuť do práce, rádi vás přivítají do týmu.
Návrh a vývoj nových produktů Návrh testovacích zařízení Optimalizace stávajících produktů Komunikace s kolegy po celém světě

Požadujeme

Minimálně středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou Znalost MS Office Zkušenost s 3D konstrukčním systémem Komunikativní znalost AJ, pracujeme v mezinárodním prostředí

Nabízíme

Práci v mezinárodním prostředí Zázemí stabilní společnosti Smlouvu na dobu neurčitou Možnost práce na Home-office Flexibilní pracovní dobu Služební telefon Stravenky
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl