Typ nabídky

Minimální mzda

Junior HR services administrator (od 35.000 KČ)

referenční číslo: 44220 | aktuálnost: 16.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste komunikativní a prozákaznický přístup vám není cizí? Máte pokročilou znalost anglického a německého jazyka? Skvělé, pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici:

JUNIOR HR SERVICES ADMINISTRATOR (OD 35.000 KČ)

Náplň práce

  • Odpovídání na dotazy zaměstnanců ohledně používání HR aplikací
  • Zajišťování návodů a instrukcí pro správné používání aplikací
  • Poskytování informací jako je hodnocení zaměstnanců, nábor nových zaměstnanců, rozvoj a vzdělávání zaměstnanců
  • Poskytování informací o otevřených pozicích a požadavcích na přihlášení
  • Asistence při procesu přihlášení a vyplňování formulářů
  • Komunikace, řešení dotazů, poskytování informací a řešení problémů v anglickém a německém jazyce
  • Identifikace a analýza problémů souvisejících se správností dat v HR systému
  • Příprava a vytváření školících materiálů pro zaměstnance
  • Koordinace a komunikace s mezinárodními týmy

Požadujeme

  • Středoškolské/vysokoškolské vzdělání
  • Pokročilá znalost AJ a NJ
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Komunikační dovednosti
  • Zkušenosti s používáním C-Ontact výhodou

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost práce na Home Office
  • Benefitní program
  • Příspěvek na stravování, sport a vzdělání
  • Příspěvek na PP/ŽP
  • Možnost profesního růstu
  • Lokalitu: Ostrava

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Personalistika, HR