Typ nabídky

Minimální mzda

Junior Asistent/ka do právního oddělení - bez praxe

referenční číslo: 43978 | aktuálnost: 19.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro jednoho z největších českých developerů, který vlastní a spravuje inovativní průmyslové a logistické parky, a který klade důraz na nejvyšší standardy udržitelnosti, hledáme nového kolegu, který bude podporovat právní oddělení.
Podpora právního oddělení a bankovního finančního oddělení – zajišťování schůzek, konferenčních hovorů, seminářů, cestování Pomoc s přípravou právních dokumentů – smluv a dodatků, výpovědí, souhlasů, protokolů, plných mocí Asistence při interních právních procesech – příprava shrnutí, krycích listů Úzká spolupráce s celou mezinárodní skupinou – korespondence s ostatními kancelářemi, organizace podepisování za celou skupinu Komunikace s katastrálními úřady, soudy, rejstříky, finanční správou, notáři Evidence všech dokumentů – skenování, archivace (elektronická a papírová), vedení právních spisů, databáze dokumentů

Požadujeme

Ochota učit se - nepotřebujeme praxi, vše naučíme Komunikativní angličtina – denní komunikace e-mailem i mluvená forma – budete v kontaktu se zahraničními kolegy a CEO společnosti je cizinec

Nabízíme

Snídaně a obědy v kanceláři zdarma – každý den (snídaně formou bufetu, na oběd výběr z menu) Možnost 13. platu Home office – 1x za 2 týdny 25 dní dovolené Mobil, notebook Příspěvek na penzijní připojištění Multisport karta zdarma Nástup možný ihned, nebo dohodou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Administrativa, Justice, právo, legislativa