Typ nabídky

Minimální mzda

Jednoduchá obsluha stroje (od 26 000 Kč)

referenční číslo: 39127 | aktuálnost: 22.03.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Všichni šikulové, kteří chtějí pracovat honem sem! Potřebujeme šikovné Operátory na 3 směny! U nás se budeš mít dobře, jsme prima parta, která se ráda zasměje. Pošli nám svůj Životopis!

Náplň práce

  • Jednoduchá obsluha stroje
  • Základní administrativa
  • Kompletace

Požadujeme

  • U nás toho moc nepotřebuješ, vše si tě naučíme! :)
  • Ochotu pracovat na 3 směny (ranní, odpolední, noční) 8 hodin.
  • Pečlivost, samostatnost, ochotu se učt

Nabízíme

  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Firemní akce
  • Benefitní program
  • Místo výkonu práce: Hustopeče

Mzda: 26 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair, Obchod, prodej, nákup, Řemesla, výroba