Typ nabídky

Minimální mzda

Java programátor i pro absolventy VŠ | odměny ke mzdě!

referenční číslo: 42409 | aktuálnost: 30.07.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Menší česká IT společnost v Ostravě hledá začínající nebo zkušené JAVA DEVELOPERY, kteří pracují na krátkodobých a středně dlouhodobých projektech. Těšte se na uvolněné a přátelské prostředí, atraktivní mzdu + motivující odměny!
vývoj aplikačního řešení na základě navržené architektury spolupráce na návrhu řešení v týmu (velikost týmu v závislosti na velikosti projektu) implementace frontend/backend testy, code review spolupráce s architektem, project managerem a testerem využívá: Java, Spring, Hibernate, Maven, GIT, Jenkins, PostgreSQL, Oracle

Požadujeme

znalost jazyku JAVA zkušenosti s HIBERNATE, SPRING vítány znalost SQL databází - POSTGRES, ORACLE základní znalost webových technologií - HTML, JAVASCRIPT

Nabízíme

atraktivní finanční ohodnocení s bonusy z hotových projektů přátelský pracovní tým a zdravé pracovní prostředí, které nedusí zbytečná byrokracie spolupráci se zkušenými developery a experty v telekomunikacích nabízíme práci v dynamicky se rozvíjející společnosti se stabilním zázemím týden dovolené navíc stravenky příspěvek na životní pojištění multisport karta firemní telefon možnost osobního růstu a rozvoje přátelský kolektiv a podporu ze strany vedoucích pracovníků
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj