Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

IT Vývojář | vhodné pro absolventy!

referenční číslo: 42283 | aktuálnost: 28.01.2023

ManpowerGroup s.r.o.

IT Vývojář | vhodné pro absolventy!

Náplň práce

Jste absolventem IT oboru a hledáte zajímavou práci, kde budete moci v praxi využít své znalosti? Pak je tato pozice přesně pro Vás! Budete součástí nadnárodní společnosti a čeká Vás kvalitní zaučení v oblasti IT vývoje.
Budete se podílet na vytváření koncepčních návrhů a vývoji komplexních globálních IT řešení. Zodpovědnost budete mít za realizování programových úprav a analyzování a řešení systémových problémů. V rámci týmu se budete podílet na zajímavých projektech a čeká Vás také spolupráce s externími dodavateli.

Požadujeme

absolvent IT oboru znalost základů webových technologií (http, Javascript, Css) zkušenosti s databázovým systémem Oracle výhodou znalost angličtiny na úrovni B2 - budete ji aktivně využívat v každodenní komunikaci analytické myšlení, zájem o obor a chuť se dále vzdělávat

Nabízíme

pracovní smlouvu na dobu neurčitou flexibilní začátek/konec pracovní doby týden dovolené navíc = 25 dní roční bonus příspěvek na firemní stravování a na penzijní pojištění příspěvky na sport, kulturu a zdraví v benefitním programu Cafeterie permanentky na volnočasové aktivity vzdělávací kurzy, školení a firemní akce zvýhodněné volání T-Mobile mladý kolektiv, který Vám pomůže se zaškolením zázemí a podporu velké nadnárodní společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Region: Liberecký kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek