Typ nabídky

Minimální mzda

IT správce SW | AŽ 50 000 Kč

referenční číslo: 6-16-382684/JD | aktuálnost: 25.05.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Do IT týmu ve výrobní společnosti na Vysočině hledám nového kolegu - IT nadšence, který rád pracuje s technologiemi na platformě Microsoft. Máš dostatek zkušeností a vyhovuje ti samostatná práce pod dohledem férového IT kapitána? Pošli mi svůj životopis, ráda ti zavolám s dalšími detaily.
Co tě po nástupu čeká:

  • detailní zaškolení, ať víš, s čím u nás pracujeme
  • v začátku budeš trávit hodně času s celým týmem na centrále
  • pak už si vezmeš na starost správu SW a celkový support na jedné z našich poboček
  • HW bude také součástí tvé práce, ale bude to jen okrajovka
  • za poslední rok se nám podařilo nasadit spoustu nových věcí a určitě v tom chceme pokračovat, takže toho budeš součástí

Požadujeme

Jaké zkušenosti nás budou zajímat?

  • administrace OS - MS Windows
  • MS Office (jedeme na 365)
  • MS SharePoint
  • MS Active Directory (správa uživatelů, skupin, oprávnění)
  • MS SQL
  • virtuální servery
  • základy nastavení sítí, TCP/IP
  • občas tě čeká cesta na centrálu, takže ŘP sk. B

Nabízíme

Benefity: * 13. mzda * týden dovolené navíc * flexi pracovní doba * home office 1 den v týdnu * příspěvek na penzijní / životní pojištění * pravidelné profesní vzdělávání * stravenky Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Potravinářství a chemie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita