Typ nabídky

Minimální mzda

IT procesní manažer (až 130.000 Kč)

referenční číslo: 36633 | aktuálnost: 03.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete pracovat pro špičkovou firmu? V kolektivu, kde není nouze o humor a akci? Pokud splňujete co je potřeba, jste náš člověk!!

IT firma patřící mezi jedničky ve svém oboru hledá nového kolegyu či kolegyni na pozcii:

IT PROCESNÍ MANAŽER (až 130.000 Kč)

Náplň práce

  • Definice cíle procesu a opatření, která jsou v souladu se strategií organizace
  • Vedení 5 členného týmu
  • Zajišťování a průběžná optimalizace návrhu a přechodu procesu
  • Zajišťování mezipodnikové koordinace a komunikace návrhů služeb a přechodových činností
  • Navrhuje nabídky služeb na základě potřeb zainteresovaných stran s ohledem na řízení a operace napříč službami
  • Zavádění struktur řízení a vytváření požadované zprávy a dokumentace
  • Zodpovědnost za vytváření kvalitních, bezpečných a odolných návrhů nových nebo vylepšených služeb
  • Komunikace nových služeb do obchodu
  • Stanovovování a monitorování výkonnostních cílů + definice a sledování KPI

Požadujeme

  • Zkušenoti v podobné sféře (ideálně v IT)
  • Zkušenosti s vedením týmu, hands on přístup
  • Proaktivitu a vysokou motivovanost
  • Praktické zkušenosti s ITIL
  • Perfektní anglický jazyk, ochotu cestovat

Nabízíme

  • 25 dní dovolené + 5 sick day
  • Parkovací místo
  • Notebook
  • Mobilní telefon dle svého výběru a případně k soukromému využití
  • Pružnou pracovní dobu
  • Home office
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport karta i pro rodinné příslušníky
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Brno Londýnské náměstí

Mzda: 100 000 - 130 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby