Typ nabídky

Minimální mzda

IT podpora pro *bi*

referenční číslo: 33632 | aktuálnost: 17.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Umíš komunikovat v angličtině? Máš aspoň základní znalost SQL? Už jsi někdy pracoval s Business Intelligence nebo s ETL? Pokud ano, dej nám o sobě vědět a pošli svůj životopis!

Stabilní IT společnost, která je na trhu 25 let hledá novou posilu do týmu na pozici:
IT PODPORA PRO *BI*

Náplň práce

  • Práce s Oracle, MS SQL Server, MariaDB Columnstore a MySQL
  • Analýza zákaznických problémů
  • 1st a zejména 2nd level support pro zákazníky našeho *BI* produktu
  • Komunikace napříč společností a se zákazníky
  • Práce v menším týmu, neformálním prostředí

Požadujeme

  • Komunikativní angličtinu pro denní využití
  • Znalost SQL
  • Předchozí zkušenost s Business Intelligence/ETL
  • Znalost práce v LINUXU
  • Přehled v IT
  • MS OFFICE
  • Schopnost týmové spolupráce

Nabízíme

  • Smlouvu na dobu NEURČITOU
  • 5 týdnů dovolené + SICK DAYS
  • 13. plat
  • Pružnou pracovní dobu
  • HOME OFFICE
  • Stravenkový paušál
  • Výuku AJ a NJ
  • Flexi passy na volnočasové aktivity
  • A mnohé další
  • Nástup možný: IHNED
  • Lokalita výkonu práce: Olomoucko

Region: Olomoucký kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby