Typ nabídky

Minimální mzda

IT manager unhošt

referenční číslo: 41247 | aktuálnost: 07.01.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti s údržbou informační infrastruktury? Hledáte místo ve stabilní společnosti  a máte chuť řídit projekt implementace O 365 či migraci do cloudu? Tak hledáme právě Vás!
CO BUDETE DĚLAT? Budete zodpovědný za strategii, správu a údržbu informační a komunikační infastruktury firmy včetně dohledových zařízení Analyzovat aktuálně využívaná IT řešení + návrh dalšího rozvoje, inovace a implementace nových řešení Spolupracovat na kybernetické bezpečnosti Komunikovat a kooperovat s externími dodavateli a poskytovateli IT služeb Prezentovat informace a zodpovídat dotazy ze strany manažerů, kolegů a dodavatelů. Tvořit a doplňovat síťovou dokumentaci. Spolupracovat na dalším rozvoji a zdokonalení spravovaných systémů.

Požadujeme

Co čekáme, že budete mít?
· praxi v oboru (ideálně menší firma) alespoň 3 – 4 roky.
· Velmi dobrou technickou orientaci v IT, znalost informační a komunikační infrastruktury (využíváme IS Helios + další podpůrné aplikace a systémy).
· Zkušenosti s projektováním a realizací strukturované kabeláže včetně koordinace a dohledu nad externími firmami.
· Znalosti o postupech v oblasti IT a bezpečnosti.
· Zkušenost s implementací Office 365 výhodou.
· Dobré komunikační schopnosti, schopnost jednat napříč firmou a pracovním zařazením.
· Flexibilita a chuť rozvíjet firmu i sebe.

Nabízíme

Plný úvazek se smlouvou na dobu neurčitou. Dlouhodobou spolupráci a příležitost realizovat inovační nápady. Fajn prostředí a kolegy, kteří jsou si navzájem nápomocní, otevřené a přátelské vedení. Široké spektrum benefitů – výrazně dotované stravování v naší jídelně, příspěvek na penzijní připojištění až do výše 4.000 Kč /měsíčně, benefitní program formou karty Sodexo a další. Možnost občasného home office a flexibilní pracovní doby.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby